Smoothie mixéry a makery

Smoothie mixéry a makery pro přípravu smoothies a dalších zdravých pochoutek plných vitamínů, minerálů a antioxidantů. Žijte zdravě, je to snadné!

Jak vybrat mixér pro přípravu smoothies

Při výběru kvalitního stolního mixéru či smoothie makeru vhodného pro přípravu smoothie nápojů hraje roli mnoho faktorů. Chceme, aby uměl mixér dobře rozmixovat všechny suroviny, měl kvalitní konstrukci a dlouhou životnost. Pokračovat

Výkonný mixér je nezbytnou podmínkou dobře připraveného smoothie, po jehož vypití vám nezůstanou mezi zuby kousky slupek a semínek. Vhodný stolní mixér či smoothie maker by měl disponovat příkonem alespoň 800W. Dostatečně silný motor je důležitý pro důkladné rozmixování tvrdé zeleniny, mraženého ovoce, ledu a různých ořechů a semínek. Pokud si budete chtít v mixéru připravovat i vlastní rostlinná mléka a ořechová másla, sáhněte po mixéru s příkonem alespoň 1000W a vysokými otáčkami.

Pro přípravu smoothies, třeba podle našich receptů, je důležitý také tvar a velikost pracovní nádoby. Mixované suroviny se lépe zpracují ve velké a dostatečně široké nádobě.

Dostatečně silný motor a vhodné pracovní nádoby jsou těmi nejzásadnějšími kritérii, nikoli však jedinými. Kvalitní mixér vám usnadní přípravu mnoha pokrmů, od polévek a omáček po osvěžující nápoje. Stane se součástí vaší kuchyně, vaším multifunkčním pomocníkem při vaření. Stoji tedy zato věnovat jeho výběru trochu času. 

Na co všechno se zaměřit při výběru mixéru vhodného pro přípravu smoothies si můžete přečíst v našem článku “Jak vybrat smoothie mixér”.

Seřadit:

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.