Ekologická brčka nejen pro smoothie

Skleněná, kovová a bambusová brčka jsou ekologickou variantou klasických plastových brček na jedno použití. V nabídce také kartáčky na čištění.

Plastovým brčkům již odzvonilo

Hledáte alternativu k jednorázovým plastovým brčkům a ty papírové vám nevyhovují? Dobrá zpráva, je z čeho vybírat. Brčka šetrná k přírodě se vyrábějí z různých materiálů. Koupit si můžeme skleněné, kovové nebo třeba bambusové. Každé z nich má však odlišné vlastnosti. Pokračovat

Brčka ze skla

Skleněná brčka jsou stylovou a ekologickou náhradou za plastová brčka. Vyrábějí se v různých podobách, od jednoduché trubičky až po designové skvosty. Hlavní výhoda skleněných brček však nespočívá ve vzhledu, ale v materiálu. Sklo má totiž úžasnou vlastnost, nepřijímá pachy a nemění chuť.

Hledáte-li brčko, které bude odrážet vaší osobnost, pak doporučujeme brčka českého výrobce Yoni. 

Skleněná brčka Yoni jsou jasným důkazem toho, že um a věhlas českých sklářů zdaleka není věcí minulosti. Brčka z borosilikátového skla vyrábí sklárna v Podkrkonoší s nebývalou estetickou kvalitou. Každé brčko je malé umělecké dílo, které díky použitému materiálu vydrží i kdejaký pád. Borosilikátové sklo sice není nerozbitné, ale je mnohem odolnější než běžné sklo. 

Brčka z kovu

Kovová brčka se vyrábějí z nerezové oceli, která mírně ovlivňuje chuť nápoje. Na druhou stranu jsou prakticky nezničitelná a vydrží vám sloužit dlouhé roky. Jednoduchý, minimalistický styl kovových brček ladí snad z každou sklenicí. Ať už budete pít domácí smoothie, americano ve vaší oblíbené kavárně nebo si večer dáte něco tvrdšího, brčko váš nápoj stylově doplní.

Brčka z bambusu

Další ekologickou alternativou jsou brčka vyrobená z bambusu. Bambusová brčka, stejně jako ta skleněná, nepohlcují pachy a neuvolňují do nápojů žádné toxické látky či mikroplasty. Bez obav z nich můžete pít teplé i studené nápoje, nealkoholické i alkoholické drinky.

Mohlo by se zdát, že dřevěné brčko toho moc nevydrží, ale opak je pravdou. Při správné péči vám vydrží dlouhé roky a bude prospěšné i poté, co doslouží. Neobsahuje totiž žádná lepidla a je 100% rozložitelné.

Seřadit:

V této kategorii nemáme žádné produkty, nebo nejsou skladem.

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.