Ořechy a semínka

Višně sušené mrazem FARMLAND 20g

Višně sušené mrazem FARMLAND 20g

Ovoce sušené mrazem je 100% čisté sušené ovoce. Proces sušení probíhá ve speciálních komorách při teplotě - 60 ° C. Hotový produkt je téměř identický s původní surovinou. Kromě skvělé chuti a hravé barvy si zachovává všechny cenné látky.

Višně vynikají kořeněnou a příjemně nakyslou chutí. Jsou zdrojem vitaminů skupiny B, vitaminu A a C, vápníku, draslíku, fosforu, jódu, zinku, manganu a železa. Obsahují 1% bílkovin, 1% vlákniny a 12% sacharidů. Ovocné kyseliny obsažené ve višních podporují látkovou výměnu a zlepšují imunitní systém. Patří mezi potraviny s nízkým glykemickým indexem. Vzhledem k obsahu jódu se doporučují jako prevence při poruchách štítné žlázy. Konzumace višní prospívá játrům, ledvinám a střevům.

Ovoce sušené mrazem slouží jako optimální svačina. Vzhledem k snadnému skladování a nízké hmotnosti jsou vhodné během cestování. Pochutnat si můžeš v každém ročním období.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1450kJ / 346kcal, Tuky: 3,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7g, Sacharidy: 63,1g, z toho cukry 63,1g, Bílkoviny: 5,7g

Složení: 100% višně celé lyofilizované Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 20 g Země původu: Polsko

TIP: Nutiva všechny produkty ochutnává a osobně testuje. Višně sušené mrazem doporučujeme konzumovat společně se sušenými broskvemi. Neodolatelná sladko-kyselá kombinace. Broskve sušené mrazem najdeš zde.

"I když všichni odejdou - Dobré jídlo od Nutivy tady bude pro tebe pořád."

Produkty Farmland prodáváme díky úžasné chuti. Nabízí široký sortiment výrobků z celého světa. Základem zdravého stravování je plnohodnotná strava. Farmland upevňuje kvalitu zdraví, udržovatelnost zemědělství ve světě a životní prostředí.

Filozofií značky Nutiva je prodej velkých balení BIO produktů. S cílem snížit spotřebu odpadu a ochránit naši přírodu. Moderní značka je připravena doprovázet tě od ranní kávy až po večerní chroupání. A to vše zdravě. Preciznost, spokojenost a kvalita. To jsou synonyma Nutivy.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, vhodný pro děti
  • Výrobcefarmland
  • Množství20 g
40 Kč
Višně sušené mrazem FARMLAND 20g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.