Ořechy a semínka

Švestky sušené bez pecek FARMLAND 10kg karton

Švestky sušené bez pecek FARMLAND 10kg karton

Největší výhoda švestek je, že jsou nízkokalorické, normalizují hladinu cukru v krvi i krevní tlak. Švestky jsou přeplněné vlákninou a pomáhají při zácpě a jiných trávicích potížích. Obsahují užitečné množství vitaminu C, čímž podporují obranyschopnost těla během virového období. Zvyšují také hladinu železa v krvi a dodávají tělu energii. Sušené švestky můžeš konzumovat každý den, nejlépe s ořechy. Výborná je i švestková omáčka.

Švestky sušené bez pecek FARMLAND 10kg karton doporučujeme zejména pro:

velké rodiny do zásoby nejrůznější události, oslavy, festivaly malé i velké restaurace bezobalové obchody

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1004kJ / 240kcal, Tuky: 0,38g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,09g, Sacharidy: 63,9 g, z toho cukry 31,8g, Bílkoviny: 2,18g, Sůl : 0,0g.

Složení: sušené švestky bez pecek, konzervant E202 sorban draselný Skladování: v suchu, při relativní vlhkosti do 70 stupňů Balení: 10kg kartónové balení Země původu: Chile

TIP: Viz také ostatní kartónová balení :)

Nutiva je moderní svět zdravých potravin. Nabízíme ti více než 300 produktů a stále doplňujeme zdravé novinky. Najdeš u nás nejrůznější škálu potravin, od klasických až po moderní superpotraviny jako lucuma prášek, mochyně peruánská či banánová mouka. V Nutive jdeme ekologickou cestou a spustili jsme prodej potravin bez obalu a prodej velkých kartónových balení. Postupnými kroky chceme snížit tvorbu plastů a chránit Zemi.

"Buď tou změnou, kterou chceš vidět ve světě."

  • Výrobek jebez mléka, vegan
  • Výrobcefarmland
  • Druhšvestky
  • Množství10 kg
1 328 Kč
Švestky sušené bez pecek FARMLAND 10kg karton

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.