Ořechy a semínka

Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 200g

Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 200g

Sušené ovoce tě přivítá obklopené doprovodem loupaných mandlí a tvůj den najednou získá úplně jiný smysl. Šťavnaté ovoce a křupavé mandle - tato směs je překvapivě jiná. Ořechová, sladká a ovocná. Skrývá v sobě kombinaci brusinek, rozinek sultánek, zlatých rozinek, v jemném propojení s mandlemi. Naše mandle jsou královnami ořechů a sušené ovoce ještě více zvýrazňuje jejich jemnou chuť. Už si podlehla kouzlu ovocné směsi s mandlemi? :)

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1510,15kJ / 358,8kcal, Tuky: 10,7g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,82g, Sacharidy: 61,47g, z toho cukry 53,85g, Bílkoviny: 5, 61g, Sůl: 0,04g.

Složení: směs suchých skořápkových plodů loupaných (20%) sušeného ovoce (55%) a přeslazeného ovoce (25%), rozinky sušené (rozinky, rostlinný olej slunečnicový), brusinka velkoplodá - klikva (brusinky, cukr, rostlinný olej slunečnicový), jádra mandlí blašírovaných (20%), rozinky sušené zlaté (rozinky zlaté, rostlinný olej slunečnicový) Chuť a vůně: typická pro sušené ovoce Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 200g Země původu: balené na Slovensku

TIP: Hledáš exotiku? Vyzkoušej Směs Piňa colada.

"Prokřupej se ke zdraví."

Produkty Farmland prodáváme díky úžasné chuti. Nabízí široký sortiment výrobků z celého světa. Základem zdravého stravování je plnohodnotná strava. Farmland upevňuje kvalitu zdraví, udržovatelnost zemědělství ve světě a životní prostředí.

Filozofií značky Nutiva je prodej velkých balení BIO produktů. S cílem snížit spotřebu odpadu a ochránit naši přírodu. Moderní značka je připravena doprovázet tě od ranní kávy až po večerní chroupání. A to vše ve zdravém stylu. Preciznost, spokojenost a kvalita. To jsou synonyma Nutivy.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů
  • Výrobcefarmland
54 Kč
Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 200g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.