Ořechy a semínka

Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 100g

Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 100g

Sušené ovoce tě přivítá obklopené doprovodem loupaných mandlí a tvůj den najednou získá úplně jiný smysl. Šťavnaté ovoce a křupavé mandle - tato směs je překvapivě jiná. Ořechová, sladká a ovocná. Skrývá v sobě kombinaci brusinek, rozinek sultánek, zlatých rozinek, v jemném propojení s mandlemi. Naše mandle jsou královnami ořechů a sušené ovoce ještě více zvýrazňuje jejich jemnou chuť. Už si podlehla kouzlu ovocné směsi s mandlemi? :)

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1510,15kJ / 358,8kcal, Tuky: 10,7g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,82g, Sacharidy: 61,47g, z toho cukry 53,85g, Bílkoviny: 5, 61g, Sůl: 0,04g.

Složení: směs suchých skořápkových plodů loupaných (20%), sušeného ovoce (55%) a přeslazeného ovoce (25%), rozinky sušené (rozinky, rostlinný olej slunečnicový), brusinka velkoplodá - klikva (brusinky, cukr, rostlinný olej slunečnicový), jádra mandlí blašírovaných (20%), rozinky sušené zlaté (rozinky zlaté, rostlinný olej slunečnicový) Chuť a vůně: typická pro sušené ovoce Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100g Země původu: balené na Slovensku

TIP: Vyzkoušej i Směs olejnatých semínek v BIO kvalitě.

Zdravá strava je synonymem značky Farmland. Jak se říká jsme to, co jíme. Farmland nabízí potraviny srovnatelné s BIO kvalitou. Do domácnosti přináší dokonalou harmonii v podobě nejrůznějších produktů z celého světa. Připrav si netradiční recepty, zažij božskou atmosféru a vychutnej si bohatou chuť zdraví.

Cílem e-shopu Nutiva je podpořit zdraví zákazníků. Chceme zajistit širokou a kvalitní nabídkou cenově dostupných výrobků, vysokou úroveň servisu a rychlou dodávku zboží. Žádné chemické látky v našich produktech nenajdeš. Zaměřujeme se na prodej velkých balení produktů s cílem chránit přírodu.

Alergeny vyznačené podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
36 Kč
Směs ovocná s mandlemi FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.