Ořechy a semínka

Směs ořechů - natural premium FARMLAND 150g

Směs ořechů - natural premium FARMLAND 150g

Poznej úžasný mix téměř všech ořechů, na jaké si v této chvíli dokážeš vzpomenout. Prémiová směs je oblíbená směs namíchaná v ideální kombinaci pro tvé zdraví z kešu, mandlí, lískových oříšků, pekanových ořechů, makadamových ořechů a pistácií. Každý oříšek chutná jinak a spolu vytvářejí nezapomenutelnou kombinaci. Prémiovou směs si zkrátka zamiluješ a každý den s ní ti přinese nové dobrodružství.

Složení: kešu ořechy jádra (30%), mandle jádra (35%), lískové ořechy jádra (10%), pekanové ořechy jádra (10%), makadamové ořechy jádra (7%), loupané jádra pistácií (7%) Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 150 g Země původu: balené na Slovensku

TIP: Ochutnej studentskou směs Svačinka na podporu myšlení.

"Prokřupej se ke zdraví."

Produkty Farmland prodáváme díky úžasné chuti. Nabízí široký sortiment výrobků z celého světa. Základem zdravého stravování je plnohodnotná strava. Farmland upevňuje kvalitu zdraví, udržovatelnost zemědělství ve světě a životní prostředí.

Filozofií značky Nutiva je prodej velkých balení BIO produktů. S cílem snížit spotřebu odpadu a ochránit naši přírodu. Moderní značka je připravena doprovázet tě od ranní kávy až po večerní chroupání. A to vše ve zdravém stylu. Preciznost, spokojenost a kvalita. To jsou synonyma Nutivy.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
90 Kč
Směs ořechů - natural premium FARMLAND 150g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.