Ořechy a semínka

Rozinky JUMBO zlaté FARMLAND 100g

Rozinky JUMBO zlaté FARMLAND 100g

Zlaté rozinky se od klasických rozinek liší lepší chutí. Jemná struktura se přímo rozplývá na jazyku. Rozinky disponují vysokým obsahem vlákniny. Vláknina se stará o správné trávení a je skvělou prevencí před rakovinou tlustého střeva. Účinná látka v hroznech zvyšuje průtok krve, pročišťuje močové cesty a výrazně posiluje imunitní systém. Díky vysokému obsahu glukózy dodávají rozinky mozku energii a tím podporují schopnost učení.

Zlaté rozinky doporučujeme mladým i starším. Jemná chuť se sladkým tónem potěší ty nejmenší. Energie do celého dne nadchne každého studenta. Sladká dobrota se hodí při dlouhých cestách nebo při večerním mlsání.

Rozinky zlaté dodají šmrnc jogurtu, kaši, koláčem nebo smoothies. Konzumovat je můžeš i samostatně jako skvělou svačinu.

Složení: rozinky sušené, slunečnicový olej, konzervační látka oxid siřičitý Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100 g Země původu: Chile

TIP: Nutiva všechny produkty ochutnává a osobně testuje. Zlaté rozinky doporučujeme kombinovat spolu s hnědými rozinkami. Liší se pevnější strukturou a výraznější chutí. Hnědé rozinky nájdeš tu.

"Lékaři léčí - Produkty z Nutivy uzdravují."

Farmland nabízí bohatý výběr produktů z celého světa. Maximálně vychází vstříc potřebám zákazníků. Přináší nadčasové potraviny připravené zaplnit místo v tvé kuchyni. Nabízí produkty cenově dostupnější než BIO, s BIO kvalitou porovnatelné. To je Farmland.

Nutiva nabízí poctivě vybrané potraviny z ekologického hospodářství. Novodobá značka zdraví a kvality v jednom. Připravená změnit tvou domácnost na přírodní lékáren. Zharmonizuj tělo i mysl a zkus i ty zdravou výživu s Nutivou.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, vegan
  • Výrobcefarmland
  • Druhrozinky
  • Množství100 g
31 Kč
Rozinky JUMBO zlaté FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.