Ořechy a semínka

Rozinky hnedé FARMLAND 100g

Rozinky hnedé FARMLAND 100g

Rozinky se pyšní vysokým obsahem antioxidantů, draslíku, vitamínu C, E a skupiny B. Antioxidanty uklízejí volné radikály a chrání tělo před rakovinou. Draslík patří k nejdůležitějším minerálům. Udržuje potřebnou rovnováhu vody v organismu a upravuje krevní tlak. Vitamín C je pro organismus nejlepším kamarádem. Zvyšuje imunitní systém, podporuje krvetvorbu a stará se o správné trávení.

Rozinky jsou vhodné pro studenty a lidi s náročnou prací. Nakopnou mozkové buňky a pomohou ti myslet jasnější. Zdravá sladkost potěší malé děti, dospělé či starší lidi. Zkrátka dobrota vhodná pro všechny.

Sušené rozinky se staly lahodnou klasikou k horké kaši nebo jogurtu. Jsou vhodné i jako samostatná dobrota. Můžeš si jimi zpříjemnit večer u televize. Vysoký obsah vlákniny skvěle zasytí a proto se doporučují při dietě.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1432kJ / 337kcal, Tuky: 0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g, Sacharidy: 80g, z toho cukry 80g, Bílkoviny: 3,5g, Sůl: 0,02 g.

Složení: rozinky sušené, rostlinný olej Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70%Balení: 100 g Země původu: Čína

TIP: Nutiva všechny produkty ochutnává a osobně testuje. Hnědé rozinky doporučujeme kombinovat spolu se zlatými rozinkami. Liší se jemnější strukturou bez zrnek. Zlaté rozinky najdeš zde.

"Lékaři léčí - Produkty z Nutivy uzdravují."

Farmland nabízí bohatý výběr produktů z celého světa. Maximálně vychází vstříc potřebám zákazníků. Přináší nadčasové potraviny připravené zaplnit místo v tvé kuchyni. Nabízí produkty cenově dostupnější než BIO, s BIO kvalitou porovnatelné. To je Farmland.

Nutiva nabízí poctivě vybrané potraviny z ekologického hospodářství. Novodobá značka zdraví a kvality v jednom. Připravena změnit tvou domácnost na přírodní lékáren. Zharmonizuj tělo i mysl a zkus i ty zdravou výživu s Nutivou.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, vegan
  • Výrobcefarmland
  • Druhrozinky
  • Množství100 g
14 Kč
Rozinky hnedé FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.