Ořechy a semínka

Pistácie nesolené FARMLAND 200g

Pistácie nesolené FARMLAND 200g

V Izraeli a Rusku bylo kdysi praskání slupek pistácií velmi dobré znamení. Legenda sahá až do Blízkého východu, kde je považován zvuk praskání pistácií za znamení šťastného vztahu. Legenda říká, že milenci se setkávaly pod stromy, aby slyšeli praskání pistácií během měsíčních nocí - příslib štěstí.

Další legenda zase říká, že pistácie mají schopnost zahřát člověka zevnitř. Jako ohřívací potraviny je používají do dnes v Indii. Pokud ti bývá často zima, možná právě konzumace pistácií je tvou spásou.

Zde účinky pistácií zdaleka nekončí. Jsou nesmírně výživné pro naši krev, imunitu, srdce, svaly i nervy. Načerpají tělo energií a udržují ho fit - vnitřně i postavou. Vědí odstranit problémy s nadýmáním či zácpou a oživit pleť.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2619kJ / 626kcal, Tuky: 49,5g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,0 g, Sacharidy: 25,4g, z toho cukry 6,0g, Bílkoviny: 19,7g, Sůl: 0,0g.

Složení: 100% pistácie nesolené nelúpané Skladování : na suchém místě při relativní vlhkosti do 70% Balení: 200g Země původu: USA

TIP: Doporučujeme ti vyzkoušet i vzácné pekanové ořechy.

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Co vás odlišuje od ostatních e-shopů? - Asi nejčastější otázka na Nutivu. V první řadě se do rozšiřování sortimentu nehrneme hlava - nehlava. Jak může e-shop s tisíci produktů vědět, co prodává? Těžko. Potraviny přidáváme až po dlouhodobém uvážení. Vše osobně ochutnáváme, testujeme. Většina produktů je alfou a omegou i našich domácností.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, nesolený, nepražený
  • Výrobcefarmland
137 Kč
Pistácie nesolené FARMLAND 200g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.