Ořechy a semínka

Party mix - pražené a nepražené ořechy se solí FARMLAND 200g

Party mix - pražené a nepražené ořechy se solí FARMLAND 200g

Podlehni kouzlu ořechů ve směsi Party mix. Můžeš se těšit na dokonalou kombinaci pražených a nepražených ořechů, připravenou zdokonalit jakoukoli párty, oslavu nebo obyčejný večer. Směs obsahuje křupavé mandle pražené na sucho, kešu pražené solené, arašídy pražené solené, pistácie loupané a pekanové ořechy. Všechny ořechy směsi Party Mix jsou superpotraviny s množstvím pozitivních účinků na tvé srdce, imunitu a paměť.

Složení: pekanové ořechy jádra (10%), loupané jádra pistácií (5%), arašídy, sůl, řepkový olej (30%), jádra mandlí (25%), jádra kešu (30%) Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 200 g Země původu: balené na Slovensku 

TIP: Hledáš dokonalou směs? Vyzkoušej Směs ovocnou s mandlemi.

"S Nutivou ke zdraví."

Produkty Farmland prodáváme díky úžasné chuti. Nabízí široký sortiment výrobků z celého světa. Základem zdravého stravování je plnohodnotná strava. Farmland upevňuje kvalitu zdraví, udržovatelnost zemědělství ve světě a životní prostředí.

Filozofií značky Nutiva je prodej velkých balení BIO produktů. S cílem snížit spotřebu odpadu a ochránit naši přírodu. Moderní značka je připravena doprovázet tě od ranní kávy až po večerní chroupání. A to vše ve zdravé verzi. Preciznost, spokojenost a kvalita. To jsou synonyma Nutivy.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, vegan, solený, pražený, nepražený
  • Výrobcefarmland
90 Kč
Party mix - pražené a nepražené ořechy se solí FARMLAND 200g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.