Ořechy a semínka

Papája kostky FARMLAND 100g

Papája kostky FARMLAND 100g

Dopřej si exotiku každý den. Papája patří k subtropickým potravinám. Pyšní se vysokým obsahem vitamínu C, A a vitamínů skupiny B. Vitamín C patří k profíkem, co se týče upevnění imunity. Provitamin A je důležitý pro dobrý zrak a zdraví našich očí. Vitamíny skupiny B patří k nejlepším "zvedačem" nálady. Papája obsahuje více než 500 trávicích enzymů. Nejsilnější enzym - papainantibakteriální účinky a působí proti střevním parazitům.

Sušenou papáju doporučujeme pro každého, kdo si chce zlepšit imunitní systém a nastartovat trávení přirozenou cestou. Papáju bude tvůj žaludek a střeva milovat. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Papája dodá šmrnc zeleninovým a ovocným salátem. Oživí zdravé koláčky, případně RAW dezerty. Skvěle chutná i jako samostatná dobrota kdykoliv během dne. Pokud si ji dosud neochutnal/-a, je čas to napravit a zažít parádní exotiku.

Papája pochází původně z jižního Mexika a ze Střední Ameriky. Pěstovali ji už Indiáni a Evropané ji rozšířili. V polovině 16. století ji španělští mořeplavci přinesli do Manily. Odtud se dostala do ostatních tropických oblastí země. Hlavní pěstitelské oblasti se dnes nacházejí v Jižní Americe a Asii. Nejdůležitějšími producenty jsou: Brazílie, Nigérie, Thajsko, Indie, Mexiko a Indonésie. Plody mají kulatý až vejčitý tvar, dorůstají délky až 80cm a mohou vážit až 9kg.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1465kJ / 350Kč, Sacharidy: 85g, z toho cukry 65g, Bílkoviny: 1g.

Složení: papája, cukr, konzervant E223 disiřičitan sodný Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100 g

"Lékaři léčí - Produkty z Nutivy uzdravují."

Farmland nabízí bohatý výběr produktů z celého světa. Maximálně vychází vstříc potřebám zákazníků. Přináší nadčasové potraviny připravené zaplnit místo v tvé kuchyni. Nabízí produkty cenově dostupnější než BIO, s BIO kvalitou porovnatelné.

Nutiva nabízí poctivě vybrané potraviny z ekologického hospodářství. Novodobá značka zdraví a kvality v jednom. Připravena změnit tvou domácnost na přírodní lékáren. Zharmonizuj tělo i mysl a zkus i ty zdravou výživu s Nutivou.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju. 

  • Výrobek jebez mléka, vegan
  • Výrobcefarmland
35 Kč
Papája kostky FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.