Ořechy a semínka

NATURZ ORGANICS BIO Rozinky Thompson bez obalu 100g

NATURZ ORGANICS BIO Rozinky Thompson bez obalu 100g

Rozinky Thompson patří mezi tmavočervené odrůdy hroznů. Hýčkají je sluneční paprsky, proto jsou takové sladké. BIO rozinky jsou velmi zdravý snack vhodný ke každodennímu oslazení života. Přidej je do jogurtu, snídaňové kaše, granoly, müsli, koláčů nebo je konzumuj jen tak samotné.

Co nevíš o rozinkách Thompson:

ve srovnání se zelenými odrůdami obsahují látky chránící tělo před srdečními chorobami mají vysoký obsah organických kyselin, vitamínů a minerálů bohatý zdroj sacharidů posilují náš imunitní systém pročišťují močové cesty a ledviny

Ovoce se sušením zmenšuje. Podíl živin zůstává stejný. Snažíme se přispět k lepší planetě. Nutivácke rozinky Thompson jsou proto bez obalu.

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 299/1252 Kcal/kJ, Tuky: 0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g, Sacharidy: 79,2g, z toho cukry: 59,2g, Vláknina: 3,7g, Bílkoviny: 3,1g, Sůl: 0,03%.

Složení: BIO rozinky Thompson (99,5%), slunečnicový olej (0,5%) Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Země původu: Uzbekistán

TIP: Objev více o online nákupu bezobalových potravin.

„Chceš osladit svůj den? Začni ráno rozinkami Thompson.”

Holandská značka Naturz Organics si potrpí na kvalitu. Nabídku tvoří výlučně BIO produkty splňující nejvyšší standardy. Značka úzce spolupracuje s farmáři z celého světa, aby mohla na tvůj stůl přinášet zdraví prospěšné produkty.

E-shop Nutiva přináší kvalitní potraviny do tvé domácnosti rychle a spolehlivě. U nás najdeš výrobky, které ti pomohou žít kvalitnější život. To vše s ohledem na udržitelnost a ochranu životního prostředí.

  • Výrobek jebez lepku, bez mléka, bez konzervantů, bio, vegan, bez obalu
  • Druhrozinky
  • Požadované vlastnostibio
14 Kč
NATURZ ORGANICS BIO Rozinky Thompson bez obalu 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.