BIO zelenina

Microgreens Ředkvička Rioja 4 ks 0l

Microgreens Ředkvička Rioja 4 ks 0l

Microgreens jsou mladé výhonky bylinek a zeleniny.

Rostliny pochází z vertikální hydroponické farmy a jsou neuvěřitelně bohaté na vitaminy a populární antioxidanty! Pokud chcete přirozenou cestou posílit obranyschopnost svého těla, není nic jednoduššího, než si pochutnat na čerstvých salátech či microgreens.

Hydroponické pěstování umožňuje růst rostlin, které jsou zdravější, silnější a výživnější než konvenčně pěstovaná produkce. To vše je možné díky používání vody a živin přesně v dobu, kdy to rostliny potřebují. Hydroponie také umožňuje prodávat rostliny s kořenovým balem. Rostliny tedy při dodání stále žijí, jsou trvanlivější, výživné a čerstvé. Díky hydroponii šetříme až 95 % vody a 80 % půdy v porovnání s konvenčním pěstováním.

Využití:

Microgreens mají netradiční chuťové vlastnosti a zároveň působí i dekorativně. Jsou skvělé do salátů, do tvarohových, vaječných a sýrových pomazánek, ozdobíte s nimi krajíc chleba, krémovou polévku a můžete je zkusit i do smoothie. Doporučujeme upravovat za studena, čímž v nich zachováte nejvíce živin.

144 Kč
Microgreens Ředkvička Rioja 4 ks 0l

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.