Ořechy a semínka

Mandle pražené a solené FARMLAND 100g

Mandle pražené a solené FARMLAND 100g

Všechny oříšky jsou vynikajícími parťáky pro doplnění živin a je jen na tobě, jaké si vybereš. Mandle pražené solené doporučujeme lidem preferujícím silné chutě s pořádným nádechem života. Křupavé osmažení a jemné dosolení mandlí z nich dělá lahodnou dobrotu k rodinným posezením.

Pokud miluješ mandle tak jako my, určitě jich jez každý den. Jsou dobrým palivem pro mozek a ještě lepším prostředkem ke zlepšení nálady. Dobře uděláš, i když budeš přidávat mandle do RAW koláčů jako základ korpusů nebo si z nich vyrobíš mandlové mléko - stačí rozmixovat 100 gramů mandlí v 500 ml vody a přecedit.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2541kJ / 607kcal, Tuky: 55,2g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,2g, Sacharidy: 17,7g, z toho cukry 4,6g, Bílkoviny: 21,23g, Sůl: 1,5g.

Složení: mandle jádra (98%), řepkový olej (0,5%), sůl (1,5%) Chuť a vůně: krémová, typická pro pražené mandle Balení: 100g Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70 % Země původu: USA

TIP: Mandle pražené solené můžeš koupit i bez obalu v jakémkoliv množství. Viz více.

"Ukaž jídlu, kdo je pán a vsaď na Nutivu."

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Nutiva přináší skvělé potraviny. Produkty jsme ochutnávali a poctivě vybírali z celého světa. Výsledkem je dokonalá kombinace kvalitních produktů z ekologického zemědělství. Připravená oživit tvé chuťové pohárky. Ochutnej ten rozdíl. Kvalita BIO potravin je nezaměnitelná.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, solený, pražený
  • Výrobcefarmland
58 Kč
Mandle pražené a solené FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.