Ořechy a semínka

Mandle plátky FARMLAND 100g

Mandle plátky FARMLAND 100g

V mandlích se nachází velké množství argininu, který podporuje krevní oběh a napomáhá uvolňování cév. Ze všech ořechů mají nejvyšší obsah živin, proto jsou také nazývány "královnou ořechů". Pravidelnou konzumací víme předejít cukrovce druhého typu, vyčistit cévy od cholesterolu, uklidnit nervový systém a podpořit trávení. Jejich konzumace je vhodná i při náročných zkouškách a těžkých poradách - podporují činnost mozku a soustředění. Jsou vhodné k přímé konzumaci i na vaření a pečení avšak. Pokud z mandlí chceme vytěžit co nejvíce měli bychom je konzumovat se slupkou.

Nutriční hodnoty na 100g produktu: Energetická hodnota: 2420KJ / 579kcal, Tuky: 49,93g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,8g, Sacharidy: 21,55g, z toho cukry: 4,35g, Bílkoviny: 21,15g, Sůl : 0,0g.

Složení: 100% mandle plátky Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100 g Země původu: USA

TIP: Máš ráda výrazné chutě? Poznej uzené mandle.

"Ukaž jídlu, kdo je pán a vsaď na Nutivu"

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Nutiva přináší ty nejlepší potraviny. Produkty jsme ochutnávali a poctivě vybírali z celého světa. Výsledkem je dokonalá kombinace kvalitních produktů z ekologického zemědělství. Připravená oživit tvé chuťové pohárky. Ochutnej ten rozdíl. Kvalita BIO potravin je nezaměnitelná.

Alergeny jsou vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, nesolený, na plátky, nepražený
  • Výrobcefarmland
48 Kč
Mandle plátky FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.