Ořechy a semínka

Makadamové ořechy FARMLAND 100g

Makadamové ořechy FARMLAND 100g

Australští domorodci nedají na makadamové ořechy dopustit. Patří mezi nejdražší ořechy na trhu. Účinky se rovnají jejich ceně. Výjimečnost ořechů spočívá v síle vyživit každou buňku těla. Ochraňují tělo před volnými radikály. Působí jako detoxikační prostředek a starají se o játra. Makadamové ořechy se považují za zázrak kosmetiky. Vyhlášený makadamový olej používají ženy pro zlepšení kvality pleti, vlasů i nehtů.

Makadamový ořech je obalený tvrdou slupkou, podobně jako kaštan. Uvnitř slupky se skrývají malé olejnatá semínka ve tvaru kuličky. Při konzumaci syrových ořechů vás mohou postihnout zažívací potíže. Makadamové ořechy je třeba tepelně upravit. Ořechy doporučujeme konzumovat 2 až 3 krát týdně v malých množstvích. Přidávají se i do pekařských cest. Díky máselné struktuře zlepšují chuť pekařských výrobků.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 3004kJ / 718kcal, Tuky: 75,8g, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,1g, Sacharidy: 13,8g, z toho cukry 4,6g, Bílkoviny: 7,9g.

Složení: 100% makadamové ořechy jádra Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100g Země původu: Jižní Afrika

TIP: Objev celou řadu výhod pekanových ořechů.

“Proměň chroupání na zážitek.”

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

"Co vás odlišuje od ostatních e-shopů?" - Asi nejčastější otázka na Nutivu. V první řadě se do rozšiřování sortimentu nehrneme hlava - nehlava. Jak může e-shop s tisíci produktů vědět, co prodává? Těžko. Potraviny přidáváme až po dlouhodobém uvážení. Vše osobně ochutnáváme, testujeme. Většina produktů tvoří alfu a omegu i našich domácností.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
107 Kč
Makadamové ořechy FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.