Ořechy a semínka

Kešu ořechy pražené solené FARMLAND 60g

Kešu ořechy pražené solené FARMLAND 60g

Představujeme ti pražené a solené kešu ořechy pro všechny milovníky života. Extravagantní solené kousky tě naučí vychutnat si přítomný okamžik. Chuťový profil pražených kešu tě zavede pryč od každodenních myšlenek a navodí pocit skvělé slané nálady. Doporučujeme oblíbencem dlouhých večerů, kteří rádi křupou při večerních filmech a posezeních s přáteli.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2428,6kJ / 581kcal, Tuky: 47,77g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,48g, Sacharidy: 29 , 87g, z toho cukry 5,01g, Bílkoviny: 16,84g, Sůl: 0,5g.

Složení: kešu ořechy jádra (98%), řepkový olej (1%), sůl (0,5%) Chuť a vůně: typická pro pražené kešu Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 60g Země původu: Vietnam

TIP: Kešu pražené solené můžeš koupit i bez obalu v jakémkoliv množství. Nakupuj ekologicky a viz více.

"Ukaž jídlu, kdo je pán a vsaď na Nutivu."

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Nutiva je moderní svět zdravých potravin. Nabízíme ti více než 300 produktů a stále doplňujeme zdravé novinky. Najdeš u nás nejrůznější škálu potravin, od klasických až po moderní superpotraviny jako druhu Lucuma prášek, mochyně peruánská či banánová mouka. V Nutive jdeme ekologickou cestou a spustili jsme prodej potravin bez obalu a prodej velkých kartónových balení. Postupnými kroky chceme snížit tvorbu plastů a chránit Zem.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, vegan, solený, pražený
  • Výrobcefarmland
36 Kč
Kešu ořechy pražené solené FARMLAND 60g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.