Ořechy a semínka

Kešu orechy FARMLAND 200g

Kešu orechy FARMLAND 200g

Kešu ořechy patří mezi nejuniverzálnější ořechy. Dá se z nich připravit lahodný krém do RAW koláčů i lahodná omáčka k jakémukoliv jídlu. Populární ořechy pocházejí z Brazílie a jsou velkým zdrojem minerálů. Chroupání kešu ořechů se spojuje s krásnou kůží a hustými vlasy. Díky silnému obsahu makroživin kešu podporují celou nervovou soustavu, pomáhají tělu vyrovnat se se stresem a přinášejí skvělou náladu. Jejich mírně vyšší kalorickosť značně převyšuje jejich vysoký přínos pro zdraví. Klidně si je můžeš dopřát i každý den. Jak jsme však již zmínili, chceš jíst něco opravdu zdravé, jez ořechy v naturální formě.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2314kJ / 553kcal, Tuky: 43,9g, z toho nasycené mastné kyseliny: 7,2g, Sacharidy: 30,2g, z toho cukry 5,9g, Bílkoviny: 18,2g, Sůl: 0,0g.

Složení: 100% kešu ořechy Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 200g Země původu: Vietnam

TIP: Viz větší výhodnější balení.

"Ukaž jídlu, kdo je pán a vsaď na Nutivu."

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Nutiva je moderní svět zdravých potravin. Nabízíme ti více než 300 produktů a stále doplňujeme zdravé novinky. Najdeš u nás nejrůznější škálu potravin, od klasických až po moderní superpotraviny jako druhu Lucuma prášek, mochyně peruánská či banánová mouka. V Nutive jdeme ekologickou cestou a spustili jsme prodej potravin bez obalu a prodej velkých kartónových balení. Postupnými kroky chceme snížit tvorbu plastů a chránit Zem.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju. 

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, nesolený, nepražený
  • Výrobcefarmland
91 Kč
Kešu orechy FARMLAND 200g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.