Ořechy a semínka

Jahody sušené mrazem FARMLAND 20g

Jahody sušené mrazem FARMLAND 20g

Proces sušení mrazem byl objeven v 2. světové válce. Už tehdy věděli co je dobré. Výhody sušení mrazem byly poprvé využity v medicíně. A to k uchování krevního séra. Od té doby se využívá v mnoha oblastech. Jednou z nich je prodloužení trvanlivosti ovoce. Aniž by přišlo o vynikající vlastnosti. Jahody sušené mrazem si díky šetrné metodě zachovávají podmanivou chuť a hravou barvu.

Jahody posilují cévní systém. Mají detoxikační účinek, pomáhají očistě střev a tím i detoxikaci celého organismu. Díky vysokému obsahu vitaminu C a antioxidantů posilují imunitní systém. Jahody mají močopudný účinek, zlepšují funkci ledvin a zabraňují zavodnění organismu. Jsou skvělou potravinou při hubnutí.

Ovoce sušené mrazem je ideální složkou do müsli nebo jogurtů. Může se konzumovat jako křupavý snack výrazné ovocné chuti. Má skvělé využití i pro další kulinářské speciality. Hodí se do RAW koláčů, dezertů a moučníků.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 1200kJ / 286kcal, Tuky: 3,7g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3g, Sacharidy: 50,9g, z toho cukry 50,6g, Bílkoviny: 7,6g, Sůl: 0 , 0g.

Složení: 100% jahody plátky lyofilizované Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 20 g Země původu: Egypt

TIP: Pochutnaj si i na velkém balení mrazem sušených malin.

 "I když všichni odejdou - Dobré jídlo od Nutivy tu bude pro tebe stále."

Produkty Farmland prodáváme díky úžasné chuti. Nabízí široký sortiment výrobků z celého světa. Základem zdravého stravování je plnohodnotná strava. Farmland upevňuje kvalitu zdraví, udržovatelnost zemědělství ve světě a životní prostředí.

Filozofií značky Nutiva je prodej velkých balení BIO produktů. S cílem snížit spotřebu odpadu a ochránit naši přírodu. Moderní značka je připravena doprovázet tě od ranní kávy až po večerní chroupání. A to vše ve zdravé verzi. Preciznost, spokojenost a kvalita. To jsou synonyma Nutivy.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, vhodný pro děti, na plátky
  • Výrobcefarmland
  • Druhjahody
  • Množství20 g
51 Kč
Jahody sušené mrazem FARMLAND 20g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.