Ořechy a semínka

FARMLAND Vlašské ořechy 40% LHW 200g

FARMLAND Vlašské ořechy 40% LHW 200g

Vlašské ořechy jsou jednou z nejběžnějších složek našeho každodenního života. Konzumujeme je v čokoládě, koláčích či sušenkách. I když mají mírně hořkou chuť, lidé je milují. Vlašské ořechy jsou skutečně skvělé pro pokožku, vlasy i tělo. Výhody vlašských ořechů si nejlepší vychutnáš, pokud budeš chroupat hrst ořechů pár krát týdně. Můžeš se těšit na mnohem více energie, lépe myšlení a perfektní paměť.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2738kJ / 654kcal, Tuky: 65,21g, z toho nasycené mastné kyseliny: 6,13g, Sacharidy: 13,71g, z toho cukry 2,61g, Bílkoviny: 15,23g, Sůl: 0,0g.

Složení: 100% jádra vlašských ořechů (40% celých ořechů) Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 200g Země původu: Ukrajina

TIP: Objev celou řadu výhod pekanových ořechů.

"Proměň chroupání na zážitek."

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Co vás odlišuje od ostatních e-shopů? - Asi nejčastější otázka na Nutivu. V první řadě se do rozšiřování sortimentu nehrneme hlava - nehlava. Jak může e-shop s tisíci produktů vědět, co prodává? Těžko. Potraviny přidáváme až po dlouhodobém uvážení. Vše osobně ochutnáváme, testujeme. Většina produktů tvoří alfu a omegu i našich domácností.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, nesolený, nepražený
  • Výrobcefarmland
79 Kč
FARMLAND Vlašské ořechy 40% LHW 200g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.