Ořechy a semínka

FARMLAND Chia semínka sada 3.5kg

FARMLAND Chia semínka sada 3.5kg

Chia semínka jsou tradiční kulturní potravinou Mayů a Aztéků. Dnes jsou plnohodnotnou funkční potravinou. "Chia" ve starověkém mayském jazyce znamená "síla". Chia semena mají unikátní složení. Jsou bohaté na rostlinné tuky a vlákninu. Obsahují vitamíny a minerály. Jsou výborným zdrojem energie. Jedná se o potravinu, která uvolňuje energii postupně.

Díky vápníku podporují zdraví kostí a zubů. Jsou pomocníky při budování svalové hmoty, díky obsahu proteinů a dalších důležitých látek podporujících zdraví svalů. Zpomalují stárnutí kvůli obsahu antioxidantů. Jsou prospěšné pro trávicí trakt, nakolik jsou nabité vlákninou. Navíc pomáhají stabilizovat hladinu krevního cukru, čímž zabraňují přejídání i vzniku cukrovky. Omega-3 tuky jsou nesmírně důležité pro zdravé srdce a mají protizánětlivé vlastnosti.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1832kJ / 444kcal, Tuky: 31,4g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,8g, Sacharidy: 4,9g, z toho cukry 0,8g, Bílkoviny: 21,2g

Složení: semena šalvěje (Salvia hispanica) Skladování: při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 2x 1000g, 3x 500g Chia semínka Země původu: Paraguay

FARMLAND je značka přinášející široký sortiment zdravých produktů. Značka vznikla v roce 2017 a pro zakladatele představuje osobní životní styl. Farmland se zaměřuje na RACIO stravu, zdravou výživu a zdravé farmářské produkty. Toto vše přináší na tvůj stůl za dostupné ceny.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
  • Druhchia semínka
430 Kč
FARMLAND Chia semínka sada 3.5kg

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.