Ořechy a semínka

Datle bez pecek FARMLAND 250g

Datle bez pecek FARMLAND 250g

Příroda myslí i na naše sladké chutě a dává nám plody s neuvěřitelnou výživou. Jedním z našich oblíbených plodů jsou datle. Ovoce s tmavočervenou slupkou a měkoučkou dužinou si zamiluješ. Datle se snadno se kombinují s ořechy a zaženou chuť na sladké kdykoliv během dne. Sladká chuť je příjemným bonusem.

Datle můžeme hrdě označit jako posilovače mozku. Každá datle obsahuje více než 2 mg cholinu - látka spojená s lepší pamětí a učením se. Že by klíč k Einsteinově mysli? :)

V nedávné studii byly sledovány těhotné ženy, které jedly denně šest datlí. U těchto žen bylo prokázáno, že:

porodily spontánně měli výrazně kratší první porodní dobu nepotřebovali aplikovat pitocín (syntetický oxytocin) měli širší rozevření děložního čípku při porodu lépe spolupracovaly

Ať už jsou datle čerstvé nebo sušené, obsahují různé typy antioxidantů. Dokonce stejné množství jako zelený čaj. Za zmínku stojí i obsah hořčíku. Hořčík pomáhá rozšiřovat cévy a zlepšovat náladu.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1210kJ / 289kcal, Tuky: 0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g, Sacharidy: 75,6g, z toho cukry 65,9g, Bílkoviny: 2,2g, Sůl: 0,002g.

Složení: 100% datle bez pecek Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 250 g

TIP: Pokud rád mlsáš večer u televize, doporučujeme ti ochutnat jemné, sladké, zkrátka dokonalé kešu ořechy.

"S Nutivou ke zdraví"

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

"Co vás odlišuje od ostatních e-shopů?" - Asi nejčastější otázka na Nutivu. V první řadě se do rozšiřování sortimentu nehrneme hlava - nehlava. Jak může e-shop s tisíci produktů vědět, co prodává? Těžko. Potraviny přidáváme až po dlouhodobém uvážení. Vše osobně ochutnáváme, testujeme. Většina produktů je alfou a omegou i našich domácností.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
32 Kč
Datle bez pecek FARMLAND 250g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.