Ořechy a semínka

Chia semínka FARMLAND 500g

Chia semínka FARMLAND 500g

Díky své schopnosti mnohonásobně zvětšit svůj objem po namáčení jsou neocenitelným pomocníkem při hydratovaní organismu. Jsou skvělým antioxidantem. Chia semínka jsou přírodní detoxikant, který zajišťuje čisté vnitřní prostředí organismu. Je v nich ukryté velké množství zdravých tuků, vápníku a minerálů.

Slouží jako prevence před civilizačními chorobami, zabraňuje plynatosti a detoxikují organismus. Už 15g (doporučená denní dávka) chia semínek denně pokryje 20% doporučené denní dávky vápníku. Díky schopnosti regulovať cukr v organismu máme více energie. Chia semínka můžeme konzumovat suché nebo je můžeme nechat nabobtnat např. ve vodě, džusu, jogurtu - takto nabobtnalé semínka udržují organismus hydratovaný zevnitř.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1832kJ / 444kcal, Tuky: 31,4g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,8g, Sacharidy: 4,9g, z toho cukry 0,8g, Bílkoviny: 21,2g

Složení: semena šalvěje (Salvia hispanica) Skladování: při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 500g Země původu: Paraguay

FARMLAND je značka přinášející široký sortiment zdravých produktů. Značka vznikla v roce 2017 a pro zakladatele představuje osobní životní styl. Farmland se zaměřuje na RACIO stravu, zdravou výživu a zdravé farmářské produkty. Toto vše přináší na tvůj stůl za dostupné ceny.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan
  • Výrobcefarmland
  • Druhchia semínka
  • Množství500 g
95 Kč
Chia semínka FARMLAND 500g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.