Ořechy a semínka

Broskve sušené mrazem FARMLAND 20g

Broskve sušené mrazem FARMLAND 20g

Sušení mrazem se odborně označuje lyofilizace. Dokáže minimalizovat ztráty vitamínů, minerálů a dalších hodnotných látek. Zachovává plnohodnotnou chuť a formu.

Broskve pocházejí z Číny a pro domácích jsou symbolem nesmrtelnosti. Uklidňující a relaxační účinek mají díky vitamínu B. Za lepší náladu je zodpovědný vitamin B3, nezbytný pro tvorbu hormonu štěstí. Díky vitamínu A chrání buňky před stárnutím a léčí akné. Dvě broskve obsahují tři čtvrtiny doporučené denní dávky vitamínu C. Vzácný podíl složek podporuje imunitu, detoxikuje organismus a stabilizuje hladinu cukru v krvi.

Ovoce sušené mrazem slouží jako optimální svačina. Vzhledem k jednoduchému skladování a nízké hmotnosti se stane nejlepším kamarádem během cestování. Na sušených broskvích si můžeš pochutnat v každém ročním období.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1360kJ / 325kcal, Tuky: 0,84g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,08g, Sacharidy: 67,9g, z toho cukry 61,06g, Bílkoviny: 5,8g

Složení: 100% broskve plátky lyofilizované Skladování: na suchém místě při relativní vlhkosti do 70% Balení: 20 g Země původu: Čína

TIP: Nutiva všechny produkty ochutnává a osobně testuje. Broskve sušené mrazem doporučujeme konzumovat spolu se sušeným ananasem. Exotické duo pomůže posílit imunitu a nastartovat trávení. Ananas sušený mrazem najdeš zde.

"Nic nespojuje lidi lépe než jídlo."

Farmland je výsledkem kombinování chutí a nutričních hodnot. Nabízí široký výběr produktů zdravé výživy. Propaguje plnohodnotný životní styl a chrání naši přírodu díky ekologickým balením. Filozofií značky Farmland je naučit lidi žít kvalitní život a cítit se skvěle.

Značka plná kvalitních a zdravých produktů přichází i do Česka. Spokojenost zákazníků je pro Nutivu na 1. místě. Nutiva je připravena oživit tvůj domov pestrou škálou potravin z celého světa. Potřebuješ zaplnit potravinovou skříňku? Nebo chceš dodat smoothie ten správný šmrnc? Vsaď na Nutivu.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, vegan, vhodný pro děti, na plátky
  • Výrobcefarmland
  • Druhbroskve
  • Množství20 g
46 Kč
Broskve sušené mrazem FARMLAND 20g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.