Ořechy a semínka

BONITAS BIO Penguin Fruits Banán & Jahoda 15g

BONITAS BIO Penguin Fruits Banán & Jahoda 15g

Seznam se s novinkou z dílny značky Bonitas - Penguin fruits a nahraď vitamíny z lékárny přírodní dobrotou. Mluvit o Peguin fruits jako o mrazem sušeném ovoci je nuda. Máme raději název ovocná infuze. Namíchaná podle oblíbené příchuti dětí banán & jahoda. Skvělá kombinace jahody a banánu je chutná a ideální na mlsání s oblíbeným jogurtem, zmrzlinou nebo jen tak pro radost a šťastné úsměvy dětí.

Příroda nám umí dopřát sladký život i bez použití cukru. Lyofilizace = sušení mrazem je považováno za jeden z nejrychleji rostoucích trendů potravin. Jde o jediný způsob, jak odstranit z ovoce vodu - čímž se zvýší koncentrace přírodních cukrů. Následná chuť mrazem sušeného ovoce je slaďoučká, lahodná a ovoce se doslova rozplývá na jazyku.

Ovoce sušené mrazem je vhodné pro vegany i celiaky. Doplňuje vitamíny v každém ročním období. Vzhledem k snadné skladování slouží jako optimální svačina nebo snack pro cestování s dětmi.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 1295kJ / 306,5kCal, Tuky: 2,2g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,25g, Sacharidy: 62,6g, z toho cukry: 57,4g, Bílkoviny: 5,95, sůl: 0,005g.

Složení: BIO mrazem sušené jahody, BIO mrazem sušený banán - z ekologického zemědělství Skladování: na suchém tmavém místě do 70% vlhkosti Balení: 15g Země původu: balené na Slovensku

TIP: Nutiva všechny produkty osobně ochutnává a testuje. Pokud si doma rádi zmlstnete na mrazem sušeném ovoci, za nás je TOP mrazem sušený ananas. Věříme, že ti bude chutnat také :)

"Zdravá rodina se rovná šťastná rodina."

Spojme to nejlepší z každého koutu země a přinesme na jedno místo. Takto můžeme popsat značku BONITAS. Název značky pochází z latinského slova a v překladu znamená spojení chuti a krásy. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě a pyšní se čerstvostí a výraznou chutí. Dovážet produkty z ekofarem bez přidaných konzervantů a "éček" je pro BONITAS samozřejmostí.

Co Nutivu odlišuje od ostatních e-shopů? V první řadě se do rozšiřování sortimentu nehrneme hlava - nehlava. Jak může e-shop s tisíci produktů vědět, co prodává? Těžko. Potraviny přidáváme až po dlouhodobém uvážení. Vše osobně ochutnáváme, testujeme. Většina produktů tvoří alfu a omegu i našich domácností.

  • Výrobek jebez lepku, bez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan, vhodný pro děti
  • Výrobcebonitas
20 Kč
BONITAS BIO Penguin Fruits Banán & Jahoda 15g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.