Ořechy a semínka

BIO Vlašské ořechy BONITAS 80g

BIO Vlašské ořechy BONITAS 80g

Vypadají jako malé mozky a pěstují se po celém světě. Řeč je o vlašských ořechách, které potěší kromě chuťových pohárků i srdce. Jde o jediné ořechy s vysokým množstvím omega 3 mastných kyselin. Právě omega 3 se starají o dobrou kondici srdce a regulaci krevního tlaku. Za zmínku stojí i hlavní úkol vlašských ořechů při hubnutí. Zároveň zlepšují naše myšlení i paměť. Pravidelné chroupání oříšků odhání Alzheimerovu chorobu a demenci.

BIO Vlašské ořechy bez obalu slouží jako výborná pochoutka kdykoliv dostaneš chuť na něco dobré. Doporučujeme je přidávat i do obilných kaší. Hodí se například na quinou uvařenou v sójovém mléce - vzniklou kaši stačí posypat ořechy, polít javovorým sirupem a zdravá delikatesa je na světě.

Složení: 100% jádra vlašských ořechů - produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Chuť a vůně: typická pro vlašské ořechy Balení: 80g Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Země původu: Rumunsko

TIP: Doporučujeme ti vyzkoušet i uzené mandle.

"Tajemstvím dobrého jídla je trpělivost a vášeň."

Bonitas miluje zdravou výživu. Na český trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu i k životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Nutiva je hrdá na dodávku vysoce kvalitních produktů. Pečlivě vybírá dodavatelé a důkladně kontroluje každý krok výrobního procesu. Nutiva přináší širokou škálu produktů. Poskytuje dětem a rodinám zdravé a nutriční potraviny. Dbá na potřeby zákazníků a pomáhá žít šťastnější život plný energie a vitality.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan, nesolený, nepražený
  • Výrobcebonitas
44 Kč
BIO Vlašské ořechy BONITAS 80g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.