Ořechy a semínka

BIO Směs ořechů a ovoce BONITAS 100g

BIO Směs ořechů a ovoce BONITAS 100g

Vyvážený poměr ořechů se v dokonalé harmonii mísí se sušeným ovocem. Výsledkem je božská chuť plná zdraví. Sušené rozinky a brusinky jsou pro tělo rájem výživných látek. Vysoké množství vitamínu C, potřebná vláknina nebo antioxidanty? V sušeném ovoci se důležité látky nacházejí opravdu v hojném množství. Výraznou chuť ovoce střídá sladkost ořechů. Ořechy jsou jedničkou co se týče povzbuzení mozku. Dodají potřebnou energii do celého dne a nakopnou tělo elánem. Zlepší náladu, odstraní stres a zatočí s depresemi.

Směs ořechů a ovoce je ideálním společníkem na cestování. Má skvělou sytící schopnost. Hodí se do práce nebo do školy. Studentům nakopne mozkové buňky a podpoří chuť do učení. Pomůže překonat lenost a práce ti půjde jako po másle. Úžasnou směs můžeme konzumovat samostatně nebo přidávat do různých koláčů.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2010,6kJ / 480,9kcal, Tuky: 33,15g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,49g, Sacharidy: 37,94g, z toho cukry 27,65g, Bílkoviny: 9,9g, Sůl: 0, 01g.

Složení: směs suchých skořápkových plodů loupaných (45%), sušeného ovoce (30%) a přeslazeného ovoce (25%), ořechy (jádra kešu ořechů, jádra sladkých mandlí), rozinky sušené (rozinky, rostlinný olej slunečnicový), brusinka veľkoplodá - klikva (brusinky 60%, třtinový cukr, rostlinný olej slunečnicový) - produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100g Země původu: balené na Slovensku

TIP: Objev celou nabídku lahodných směsí. Kterou máš nejraději?

“Jídlo je k pojídaní. Dobré jídlo je na vychutnávání.”

Bonitas miluje zdravou výživu. Na slovenský trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu i k životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Cílem e-shopu Nutiva je podpořit zdraví zákazníků. Chceme zajistit širokou a kvalitní nabídkou cenově dostupných výrobků, vysokou úroveň servisu a rychlou dodávku zboží. Žádné chemické látky v našich produktech nenajdeš. Zaměřujeme se na prodej velkých balení produktů s cílem chránit přírodu.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
43 Kč
BIO Směs ořechů a ovoce BONITAS 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.