Ořechy a semínka

BIO Směs kešu a sušeného ovoce BONITAS 80g

BIO Směs kešu a sušeného ovoce BONITAS 80g

Rozproudi v těle energii a nakopni každou mozkovou buňku. Směs kešu ořechů a sušeného ovoce doporučujeme velkým myslitelům. Kešu ořechy ti kromě energie poskytnou bílkoviny pro růst svalů a udržení pocitu plnosti. Sušené ovoce obsahuje silnou dávku antioxidantů a vitamínů, aby tvůj imunitní systém zůstal silný. Křupavý zážitek si můžeš dopřát jako dopolední nebo odpolední svačinu. Směs je výborná i jako součást musli a snídaňových kaší.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1856kJ / 445,6kcal, Tuky: 22,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,6g, Sacharidy: 56,0g, z toho cukry 29,0g, Bílkoviny: 11,0g, Sůl: 0,00g.

Složení: jádra kešu ořechů (40%), sušené ovoce (60%) (sušené plody kustkovice čínské - goji, moruše bílá, rozinky sušené - rozinky 99,5%, slunečnicový olej 0,05%) Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 80g Země původu: balené na Slovensku

"Experimentování a zkušení nových věcí nám pomáhá vychutnávat si život ještě více."

TIP: Poznej ostatní delikátní směsi ořechů od Bonitas.

Bonitas znamená v doslovném překladu dobrota, štědrost, blaho. Ověřený výrobce přináší zaručenou BIO kvalitu. Bez chemických přísad a konzervantů. Bonitas se postará o správné fungování těla a přispěje k celkové vitalitě. Vychutnej si zdravé potraviny do sytosti. Můžeš se spolehnout na skvělou chuť a super cenu.

Nutiva je stránka plná zdraví. Přichází se širokým sortimentem v oblasti zdravé výživy. Pečlivě vybírá potraviny z různých koutů světa. Nabízí pestrý výběr přírodních doplňků a potravin alternativní medicíny. Dbá na potřeby zákazníků a pomáhá žít šťastnější život plný energie.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, jiné ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
33 Kč
BIO Směs kešu a sušeného ovoce BONITAS 80g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.