Ořechy a semínka

BIO Para ořechy BONITAS 500g

BIO Para ořechy BONITAS 500g

Amazonské pralesy jsou domovem nejunikátnějších rostlin. Velké oblibě se těší juvie ztepilá. Úžasná rostlinka produkuje známé para ořechy. Už domorodci si lahodné ořechy cenili pro vysoký obsah živin. Ideální obsah bílkovin buduje svalovou hmotu a regeneruje svaly po cvičení. Velké množství vlákniny zatočí s trávicími problémy. Omega 3 a 6 mastné kyseliny podpoří dobrou paměť celkovou vitalitu. 2 - 3 para ořechů denně poskytují potřebnou dávku selenu. Jde o důležitý antioxidant. Selen pohlcuje volné radikály, pečuje o zdraví všech buněk a chrání tělo před rakovinou.

S konzumací para ořechů to netřeba přehánět. Už malé dávky snižují "špatný" cholesterol a mají přímo blahodárné účinky. Hladina cholesterolu se začne snižovat již po 9. hodinách od konzumace. A přitom stačí jen denní dávka. Dopřej si denně 2 - 3 kousky spolu s ostatními ořechy. Para ořechy neobsahují lepek. Jsou populární přísadou při přípravě zdravých bezlepkových pokrmů.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2835kJ / 687kcal, Tuky: 66,3g, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,1g, Sacharidy: 11,74g, z toho cukry 2,3g, Bílkoviny: 14,32g, Sůl: 0,1g.

Složení: 100% para ořechy - produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství, může obsahovat lepek, sezam, sóju Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 100g Země původu: Brazílie

TIP: Vyzkoušej skvělou směs ořechů a ovoce v BIO kvalitě.

 “Tajemstvím dobrého jídla je trpělivost a vášeň.”

Bonitas miluje zdravou výživu. Na slovenský trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu i k životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Nutiva je hrdá na dodávku vysoce kvalitních produktů. Pečlivě vybírá dodavatelé a důkladně kontroluje každý krok výrobního procesu. Nutiva přináší širokou škálu produktů. Poskytuje dětem a rodinám zdravé a nutriční potraviny. Dbá na potřeby zákazníků a pomáhá žít šťastnější život plný energie a vitality.

Alergeny jsou vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
182 Kč
BIO Para ořechy BONITAS 500g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.