Ořechy a semínka

BIO Moruše bíla BONITAS 80g

BIO Moruše bíla BONITAS 80g

Moruše pochází z Číny a je potravou pro bourka morušového. Byla známá už v dávných civilizacích. Zejména v Řecku, kdy byly moruše darovány bohyni moudrosti. Lahodné ovoce se podobá malinám. Díky sladké chuti a velké nutriční hodnotě je o plody moruše zvýšený zájem po celém světě. Bílé plody jsou od prvního sousta osvěžující a připomínají chutí vanilku.

V tradiční medicíně se moruše bílá využívá jako "chladící" ovoce. Odstraňuje z těla nadměrné teplo a všechny toxiny. Už od římské říše se malé plody využívají k léčbě ústní dutiny, hrdla a plic. V posledních letech se lékaři začali zajímat o snižování krevního cukru morušovými plody.

Chutné plody se výborně hodí do koláčů, jogurtů, ovocných salátů nebo jen tak samotné. Pokud si ráda pochutnávaš na sušených plodech, BIO moruše bílá je pro tebe jako stvořená. Skvěle obohacuje ovocně-ořechové směsi. Namočením ve vodě získá plný tvar a může se použít i do smoothies.

Výživové údaje na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1377kJ / 329kcal, Tuky: 1,5g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0g, Sacharidy: 74,6g, z toho cukry 37,7g, Bílkoviny: 4,2g, Sůl: 0,2g.

Složení: 100% BIO moruše bílá - produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Balení: 80g

TIP: Ochutnej i ostatní sušené ovoce od Nutivy.

"Lépe jednou ochutnat, jak 100-krát slyšet."

Bonitas produkty se pěstují výhradně v BIO kvalitě bez chemických látek. Mluvíme o potravinách z ekologického zemědělství. Co to znamená? Pro naše tělo mnoho. Žijeme v době, kdy se do organismu dostává stále více chemikálií. Bonitas podporuje zdraví přirozenou cestou.

Eshop Nutiva ti přináší to, na co se poslední léta zapomnělo. Výběr potravin v supermarketech roste, ale jejich kvalita výrazně klesá. Naším pravidlem je: "Dva krát over a jednou nakupuj". Na Nutive najdeš široký výběr produktů pouze od ověřených farmářů a společností. Protože ty a tvá rodinka si zasloužíte jen to nejlepší.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
33 Kč
BIO Moruše bíla BONITAS 80g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.