Ořechy a semínka

BIO Meruňky sušené nesířené BONITAS 80g

BIO Meruňky sušené nesířené BONITAS 80g

Čerstvé meruňky jsou křehké, snadno se pohmoždil a nepřežijí ani den v kabelce. Naštěstí existuje snadnější způsob jak si užít spoustu pozitiv meruněk - BIO Meruňky sušené nesířené Bonitas 80g.

Meruňky jsou ovocem s nejvyšším obsahem karotenoidů. Karotenoidy známé také jako pro-vitamíny se v těle přeměňují na vitamin A. Vitamin A spojujeme zejména s imunitním systémem, jakož i se zdravím kůže a kostí. Pokud příště půjdeš zakousnout do meruněk s vzrušujícím sladkým tónem, můžeš si je vychutnat a ocenit v celé jejich slávě.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1009kJ / 241kcal, Tuky: 0,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0g, Sacharidy: 62,6g, z toho cukry 54,4g, Bílkoviny: 3,0g, Sůl: 0,02 g.

Složení: 100% sušené meruňky nesířené - produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství Chuť a vůně: typická pro meruňky Balení: 80g Skladování: na suchém tmavém místě do 70% vlhkosti Země původu: Turecko

TIP: Ochutnej i exotické mango plátky.

"Lékaři léčí - Produkty z Nutivy uzdravují."

Bonitas miluje zdravou výživu. Na slovenský trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu i k životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Nutiva nabízí poctivě vybrané potraviny z ekologického hospodářství. Novodobá značka zdraví a kvality v jednom. Připravena změnit tvou domácnost na přírodní lékáren. Zharmonizuj tělo i mysl a zkus i ty zdravou výživu s Nutivou.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
  • Druhmeruňky
  • Požadované vlastnostibio
  • Množství80 g
30 Kč
BIO Meruňky sušené nesířené BONITAS 80g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.