Ořechy a semínka

BIO Banánové plátky sušené BONITAS 80g

BIO Banánové plátky sušené BONITAS 80g

Banány jsou jako chameleóny. Dokáží se zamaskovat téměř do každého jídla. Může se z nich vyrobit úžasný krém do koláčů. Mohou být náhradou za vejce v pekařských receptech. Mohou se použít jako sladidlo v RAW tyčinkách. A dokonce se mohou usušit na lahodné plátky. V každém případě mají hluboko uspokojující texturu a oklamou chuťové buňky při jakékoliv chuti na sladké.

Věděla si, že banány se před 50. lety považovali za vzácný lék? Nyní jsou 5. nejprodávanější potravinou (po obilovinách, cukru, kávě a kakau) a každý rok je spotřebujeme téměř 100 milionů tun. BIO Banánové plátky si můžeš vychutnat kdykoliv během dne a získat s nimi super náladu.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 2173kJ / 519kcal, Tuky: 33,6g, z toho nasycené mastné kyseliny: 29,0g, Sacharidy: 58.4g, z toho cukry 35,3g, Bílkoviny: 2,3g, Sůl: 0,06g.

Složení: 100% sušené banánové plátky - produkt z ekologického zemědělství Chuť a vůně: příjemná, typická pro banán Balení: 80g Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70% Země původu: Sri Lanka

TIP: Banánové plátky můžeš koupit i bez obalu v jakémkoliv množství. Viz více.

"Dovol přírodě být tvým lékem."

Bonitas miluje zdravou výživu. Na slovenský trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu ik životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Cílem e-shopu Nutiva je podpořit zdraví zákazníků. Chceme zajistit širokou a kvalitní nabídkou cenově dostupných výrobků, vysokou úroveň servisu a rychlou dodávku zboží.

Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan, na plátky
  • Výrobcebonitas
  • Druhbanány
  • Požadované vlastnostibio
  • Množství80 g
21 Kč
BIO Banánové plátky sušené BONITAS 80g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.