Ořechy a semínka

Ananas kandovaný FARMLAND 100g

Ananas kandovaný FARMLAND 100g

Ananas přinesl do Evropy během jedné ze svých výprav Kryštof Kolumbus. V angličtině znamená "smrkové jablko". Obsahuje celou řadu minerálních látek jako jsou draslík, hořčík, vápník, zinek a železo. Rostlinné steroly v ananasu pomáhají snižovat cholesterol a chrání srdce. Ananas disponuje vysokým obsahem vitamínu B1, E a C. Vitamín B2 je důležitý pro nervovou soustavu. Vitamín E patří k nejlepším antioxidantům a vitamín C zvyšuje imunitu. Největší "bombou" je protizánětlivý enzym bromealín.

Bromealín pomáhá zmírnit otok tkání a potlačit záněty. Jde o skvělý detoxikační prostředek. Zlepšuje trávení a podporuje hubnutí. Pomáhá rozpouštět usazeniny v cévním systému, snižuje krevní tlak a zlepšuje prokrvení organismu.

Sušený ananas se vyznačuje slaďoučkou chutí s exotickým nádechem. Může se konzumovat samostatně nebo jako součást ovocných salátů.

Výživové hodnoty na 100g výrobku: Energetická hodnota: 1402kJ / 335kcal, Sacharidy: 93g, z toho cukry 77g.

Složení: ananas plátky, třtinový cukr, kyselina: kyselina citrónová, konzervační látka: E223 disiřičitan sodný Skladování: v suchu při teplotě do 25 stupňů a relativní vlhkosti do 70 Balení: 100 g

TIP: Nutiva všechny produkty ochutnává a osobně testuje. Exotické pochoutky najdete zde.

"Ukaž jídlu, kdo je pán a vsaď na Nutivu."

Spokojenost zákazníků je pro výrobce Farmland na 1. místě. Každý si přijde na své. Vegetariáni, vegani i celiatici. Cílem je pomoci lidem žít kvalitnější a plnohodnotnější život. Posilni si zdraví díky kvalitním produktům od Farmland.

Nutiva přináší skvělé potraviny. Produkty jsme ochutnávali a poctivě vybírali z celého světa. Výsledkem je dokonalá kombinace kvalitních produktů z ekologického hospodářství. Připravená oživit tvé chuťové pohárky. Ochutnej ten rozdíl. Kvalita BIO potravin je nezaměnitelná.

Alergeny vyznačeny podtržením. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, vegan, kandovaný
  • Výrobcefarmland
20 Kč
Ananas kandovaný FARMLAND 100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.