Ořechy a semínka

GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g

GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g

GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g

Vlastnosti a výhody: Pistácie se vyznačují vysokým obsahem vlákniny, omega-9 nenasycených mastných kyselin. Vynikající slaná pochoutka, která potěší každou návštěvu či přímo Vás při večerní pohodičce nově navíc ve vysoké kvalitě.

Plody pistáciových keřů rostou v hroznech, kdy po dozrání plodu skořápky podélně pukají a tím nám usnadňují vylousknutí jader. Pistáciové oříšky jsou plodem řečíku pistáciového (též pistácie pravá, latinsky Pistacia vera), malého stromu, který se především pěstuje právě pro své plody. Pistácie jsou výborným zdrojem bílkovin, proteinů, sacharidů, uhlohydrátů, vápníku, hořčíku, draslíku, fosforu a železa. Doporučuje se konzumace v kombinaci s ovocem a zeleninou bohatou na vitamín C, který zvyšuje absorpci železa ve střevech. Největším producentem pistácií je Írán, následovaný Spojenými státy a Tureckem.

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: pistácie nepražené 98,6 %, sůl 1,2 %, bramborový škrob 0,2 %
Specifika: No. 1, 22/24, Akbari
poměr: garantujeme 60 % pistácii
Země původu: Írán
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

 

Pistácie Exclusive, odrůdy Akbari jsou přirozeně otevírané, to znamená, že ořech roste tak dlouho než skořápka pukne.

379 Kč
GRIZLY Pistácie pražené solené Exclusive 1000 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.