Ořechy a semínka

GRIZLY Pistácie loupané 500 g

GRIZLY Pistácie loupané 500 g

GRIZLY Pistácie loupané 500 g 

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody

Složení: Pistácie loupané 100%

Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu

Země původu: USA, Irán

Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Pistácie jsou dobře stravitelné oříšky s jemnou konzistencí. Mají svou typickou chuť, která skvěle doplní téměř každé jídlo. Jsou vhodné také při redukčních dietách, protože zasytí již v malém množství. Obsahují také mnoho důležitých látek pro lidský organismus. Z těch nejvýznamnějších jsou to železo a měď, které se dobře vstřebávají spolu s vitamínem C, takže je dobré jíst pistácie společně s ovocem. Pistácie se také pyšní vysokým obsahem vlákniny, omega-9 nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, provitaminu A, vitaminů skupiny B (B1, B2, B3), vitaminu E, hořčíku, zinku a selenu.

Oživte pistáciemi svůj oblíbený salát nebo rizoto. Můžete s nimi dochutit mnoho lahodných pokrmů nebo si je dát na svačinku spolu s Vaším oblíbeným ovocem.

Mluvíme tu o železném favoritovi. A to nejen u našich zákazníků, ale i obsahově - je v nich nejvíce železa ze všech ořechů!

329 Kč
GRIZLY Pistácie loupané 500 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.