Superpotraviny

GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g

GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g

GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g

Administrativní zařazení: Superpotravina
Složení: Semena ostropestřce mariánského 100 %
Země původu: Česká republika
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Ostropestřec mariánský je statný bodlák známý svými regeneračními účinky na játra. V současnosti využíváme pouze plody - semena. Dříve se využívaly i listy a kořeny. Ostropestřec je v současnosti spojován s výraznými pozitivními účinky na náš organismus. Kromě toho, že podporuje detoxikační schopnosti jater, také napomáhá zachovávat jejich normální činnost a podporuje očistu nejen jater, ale celého těla. Aby toho nebylo málo, podporuje správné trávení, napomáhá udržovat správnou činnost srdce a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Použití: Mletá semena ostropestřce jsou vhodná pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu, tvarohu.

Postup přípravy: Na přípravu nálevu zalejte 1 lžičku ostropestřce 1/4 l vroucí vody a nechejte louhovat pod pokličkou po dobu 20 minut. Užívejte 2 - 3x denně.
Ostropestřec je bylinka s antioxidačními schopnostmi. Podporuje detoxikaci jater a napomáhá zachovávat jejich normální činnost.

99 Kč
GRIZLY Ostropestřec mariánský mletý 500 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.