Superpotraviny

GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g

GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g

GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g

Administrativní zařazení: Superpotravina
Složení: Semena ostropestřce mariánského* 100 %
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Česko
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Ostropestřec mariánský je známý svými regeneračními účinky na játra. V současnosti využíváme pouze plody - semena. Dříve se využívaly i listy a kořeny. Ostropestřec je v současnosti spojován s výraznými pozitivními účinky na náš organismus. Přispívá k normálnímu trávení a funkci jater, má pročišťovací účinky. Je antioxidantem a tím pádem přispívá k přirozené ochraně těla proti vnějším vlivům. Udržuje zdravou hladinu cukru v krvi a může chránit buňky a tkáně proti oxidativnímu poškození. Podporuje normální činnost srdce a přirozenou obranyschopnost. Produkty z něj je možné užívat jako prevenci i jako podpůrný přípravek v boji proti celé řadě nemocí.

Použití: Drcená semena ostropestřce jsou vhodná pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu, tvarohu.
Drcené plody ostropestřce jsou vhodné pro přímou konzumaci, přípravu čaje nebo je můžeme přidat do jogurtu či tvarohu. Mají unikátní regenerační účinky na játra.

79 Kč
GRIZLY Ostropestřec mariánský drcený BIO 500 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.