Ořechy a semínka

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g

GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g

Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky
Složení: Hořká čokoláda* 58 % (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, odtučněný kakaový prášek*, emulgátor: sójový lecitin*), mandle* 39 %, lešticí látka: arabská guma*,cukr*, dextróza*. Obsah kakaa v hořké čokoládě je minimálně 62 %.
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Zemědělská produkce EU/mimo EU
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Bezkonkurenční výhodou mandlí zalitých ve vysokoprocentní hořké čokoládě je bezpochyby jejich lahodná chuť a certifikovaná bio kvalita plodů i čokolády. To ale není zdaleka všechno, co můžou mandle v čokoládě nabídnout, hořká čokoláda i mandle jsou bohatým zdrojem atioxidantů. Mandle jsou navíc obecně nutričně velmi bohaté. Obsahují zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. 

Použití: Bio mandle v bio hořké čokoládě si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu.
Bio mandle v kvalitní vysokoprocentní hořké bio čokoládě ocení obzvláště mlsouni a vyznavači zdravého životního stylu a zároveň ti, pro které je kvalita potravin prioritou.

209 Kč
GRIZLY Mandle v hořké čokoládě BIO 250 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.