Ořechy a semínka

GRIZLY Mandle pražené solené s bylinkami 250 g

GRIZLY Mandle pražené solené s bylinkami 250 g

GRIZLY Mandle pražené solené s bylinkami 250 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Jádra mandlí 98 %, slunečnicový olej, rozmarýn, tymián, oregano, saturejka, majoránka, bazalka, mořská sůl
Země původu: Španělsko
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Jemně pražené a solené mandle obohacené o směs koření Valencia (rozmarýn,tymián, oregano, saturejka, majoránka, bazalka) v sobě lahodně kombinují chutě a vůně pražených oříšků, svěžího rozmarýnu, oregana, bazalky a dalších bylinek plných života. Mandle jsou navíc nutričně velmi bohaté, obzvláště na zdravé tuky, antioxidanty, vitamíny, vlákninu a minerální látky. Jsou často dokonce považovány za nejzdravější potravinu na světě.

Použití: Pražené kořeněné mandle si nejlépe vychutnáte kvůli jejich originální chuti jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit salát nebo jimi obohatit vlastní oříškový mix.
Mandle jemně opražené a osolené by už tak byly obrovskou lahůdkou. Tyto v sobě ale mají navíc typicky španělské koření a přímo pulzují životem.

179 Kč
GRIZLY Mandle pražené solené s bylinkami 250 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.