Ořechy a semínka

GRIZLY Mandle Natural Nonpareil 1000 g

GRIZLY Mandle Natural Nonpareil 1000 g

GRIZLY Mandle Natural Nonpareil 1000 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Jádra mandlí neloupaná druh Nonpareil 100 %
Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu
Země původu: USA
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Mandle Nonpareil si vysloužily přívlastek „královské“. Jsou podlouhlé, placatější, měkčí a méně sladké než ostatní druhy mandlí. Hodí se k jakémukoliv dalšímu zpracování.

V mandlích najdeme více než 50 % tuků. Skládají se především z mononenasycených (34 %) a polynenasycených (11 %) mastných kyselin. Mezi potravinami rostlinného původu patří mandle k jedněm z nejbohatších na proteiny – najdeme v nich téměř 20 % bílkovin.

Mandle Nonpareil se využívají při výrobě moučníků, cukroví, RAW dezertů, müsli směsí, smoothies nebo poslouží jako rychlá svačinka. Mletými mandlemi se zahušťují polévky a omáčky. Nenahraditelné jsou také pro cukráře při výrobě zákusků, čokoládových pralinek, marcipánu či nugátu.

 

Mandle Natural Nonpareil – odrůda mandloně s elegantními podlouhlými jádry a přívlastkem „královská“. Je výjimečná svým atraktivním vzhledem i všestrannou použitelností.

309 Kč
GRIZLY Mandle Natural Nonpareil 1000 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.