Ořechy a semínka

GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g

GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g

GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Mandle neloupané BIO* 100% 
Výrobek může obsahovat stopy bio arašídů, jiných bio skořápkových plodů a bio sezamu
*BIO - CZ-BIO-003 | Zemědělská produkce mimo EU
Země původu: USA, Španělsko, Itálie
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Pokud usilujete o redukci váhy a zároveň o budování svalové hmoty, mandle by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět! Mandle jsou jak velmi chuťově oblíbené, tak plné zdraví prospěšných tuků. Kromě tuků, bílkovin a minerálů obsahují také významné množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. 

Využití mandlí je skoro nekonečné. Uvedeme alespoň pár těch nejčastějších. Mandle můžou zaprvé sloužit jako pochutinka jen tak samotné nebo v kombinaci s čerstvým nebo sušeným ovocem. Často se používají při pečení cukroví nebo jsou vynikající například v závinech. Také je můžete přidat do Vašeho oblíbeného smoothie nebo si z nich udělat domácí ořechové máslo.

Mandle potěší nejen náš mlsný jazýček, ale zároveň prospějí našemu zdraví. Obzvláště právě tyto neloupané a v BIO kvalitě!

439 Kč
GRIZLY Mandle Natural neloupané BIO 1000 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.