Ořechy a semínka

GRIZLY Mandle loupané pražené solené 1000 g

GRIZLY Mandle loupané pražené solené 1000 g

GRIZLY Mandle loupané pražené solené 1000 g

Zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Jádra mandlí 98 %, sůl 1,5 %, řepkový olej 0,5 %
Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu
Země původu: USA
Země výroby: Česká Republika
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Krásné bílé mandle ze slunného Španělska. Pokud usilujete o redukci váhy a zároveň o budování svalové hmoty, mandle by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět! Mandle jsou jak velmi chuťově oblíbené, tak plné zdraví prospěšných tuků. Kromě tuků, bílkovin a minerálů obsahují také významné množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. 

Využití mandlí je skoro nekonečné. Uvedeme alespoň pár těch nejčastějších. Mandle můžou zaprvé sloužit jako pochutinka jen tak samotné nebo v kombinaci s čerstvým nebo sušeným ovocem. Často se používají při pečení cukroví nebo jsou vynikající například v závinech. Také je můžete přidat do Vašeho oblíbeného smoothie nebo si z nich udělat domácí ořechové máslo.
Mmm lahůdka, kterou nepohrdne žádná Vaše návštěva. Podělte se o trošičku méně zdravou (ale ne méně výtečnou!) variantu mandlí. Nově pražíme horkým vzduchem a solíme himalájskou solí.

329 Kč
GRIZLY Mandle loupané pražené solené 1000 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.