Ořechy a semínka

GRIZLY Kokos strouhaný 500 g

GRIZLY Kokos strouhaný 500 g

GRIZLY Kokos strouhaný 500 g 

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Kokos strouhaný nepražený
Země původu: Filipíny, Indonesie, Srí lanka
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Kokos sice obsahuje hodně nasycených tuků, ale jde o jiný typ, než se vyskytuje v mase a v mléku. Nepředstavují tak stejné zdravotní riziko. Nasycené tuky v kokosu jsou známy jako triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. Jsou snadno stravitelné, snadno se v těle zpracují a spíše se spotřebují jako zdroj energie, než aby se ukládaly jako tuk.

Ořechy rozhodně patří mezi zdravé potraviny. Kokosový ořech je však druh ovoce s tvrdou skořápkou na povrchu. Sušený kokos používaný v potravinářství je sušená dužnina z kokosu. Hojně se využívá jsko aromatická a dekorační přísada na zákusky dorty, cukroví, ovocné saláty a jiné. Kokos se využívá i v kosmetice - masážní oleje, sprchové gely, tělová mléka.

Použití v kuchyni: Sušený kokos se využívá především jako přísada na zákusky dorty, cukroví, ovocné saláty a jiné. Kokos lze přidat i do ovocných salátů, müsli a velmi netradiční je použití kokosu při obalování masa.

Foto je pouze ilustrační.
Sníh, který neroztaje, ale ochutí a ovoní Vaši domácí bábovku o exotickou chuť kokosu - tučnost 65%. Strouhaný kokos nesmí chybět v žádné kuchyni.

59 Kč
GRIZLY Kokos strouhaný 500 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.