Ořechy a semínka

GRIZLY Kokos plátky BIO 500 g

GRIZLY Kokos plátky BIO 500 g

GRIZLY Kokos plátky BIO 500 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Kokosové plátky* 100%
*BIO - CZ-BIO-001 produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Země původu: Vietnam, Filipíny, Srí Lanka
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Kokosové chipsy jsou jednou z mnoha variant jak využít a zkonzumovat bílou dužinu kokosového ořechu. Jsou elegantní alternativou strouhaného kokosu. Ozvláštněte Vaše kulinářské výtvory jemnými, nadýchanými plátky kokosu. Kromě hořčíku (kterého máme v potravě obvykle málo) kokosový ořech obsahuje i jiné minerály důležité pro svalovou soustavu a kosti, například vápník a fosfor. Nejvíce zastoupenou živinou v kokosu jsou tuky, které tvoří třetinu hmotnosti zralého ořechu. V sanskrtu, jazyce starověké Indie, se kokosová palma nazývá kalpa vriksha, což přeloženo znamená "strom, který dává vše potřebné pro život".

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití: Kokosové chipsy lze jíst jen tak, či je zkombinovat s jinými surovinami třeba ve směsi ořechů a sušeného ovoce.
Elegantní alternativa strouhaného kokosu. Ozvláštněte Vaše kulinářské výtvory jemnými, nadýchanými plátky kokosu.

109 Kč
GRIZLY Kokos plátky BIO 500 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.