Ořechy a semínka

GRIZLY Kešu v hořké čokoládě BIO 250 g

GRIZLY Kešu v hořké čokoládě BIO 250 g

GRIZLY Kešu v hořké čokoládě BIO 250 g

Administrativní zařazení: Čokoládové cukrovinky
Složení: Hořká čokoláda* 58 % (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, odtučněný kakaový prášek*, emulgátor: sójový lecitin*), kešu* 40 %, lešticí látka: arabská guma*,cukr*, dextróza*. Obsah kakaa v hořké čokoládě je minimálně 62 %.
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Zemědělská produkce EU/mimo EU
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Bezkonkurenční výhodou kešu oříšků zalitých ve vysokoprocentní hořké čokoládě je bezpochyby jejich lahodná chuť a certifikovaná bio kvalita plodů i čokolády. To ale není zdaleka všechno, co můžou kešu v čokoládě nabídnout, hořká čokoláda i kešu jsou bohatým zdrojem atioxidantů. Kešu jsou navíc celkově nutričně velmi bohaté. Jsou napěchované bílkovinami, vlákninou, železem a dalšími minerálními látkami.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. 

Použití: Bio kešu v bio hořké čokoládě si nejlépe vychutnáte jen tak samotné, ale můžete s nimi i dozdobit dezert nebo je přidat do vlastního ovocno-oříškového mixu.
Bio kešu v kvalitní vysokoprocentní hořké bio čokoládě ocení obzvláště mlsouni a vyznavači zdravého životního stylu a zároveň ti, pro které je kvalita potravin prioritou.

209 Kč
GRIZLY Kešu v hořké čokoládě BIO 250 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.