Superpotraviny

GRIZLY Ginkgo biloba s Guaranou 60 tablet

GRIZLY Ginkgo biloba s Guaranou 60 tablet

GRIZLY Ginkgo biloba s Guaranou

Administrativní zařazení: Doplněk stravy
Obsah: 60 tobolek
Složení v 1 tobolce: Ginkgo Biloba extrakt 30 mg, Guarana extrakt 79 mg, přírodní kofein z Guarany 17,5 mg, Arónie extrakt 50 mg, Leuzea 50 mg, Černý rybíz 40 mg, přidané látky
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
Balení: Pet Dóza

Vlastnosti a výhody: Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je strom, z jehož listů se získává výtažek, který využívá tradiční čínská medicína již 5000 let-Ginkgo biloba přispívá k normální činnosti srdce, krevních cév, mozku, nervové soustavy a svalů. Guarana obsahuje kofein a velké množství tříslovin.

Schválená zdravotní tvrzení: Ginkgo biloba je antioxidant, který ovlivňuje duševní rovnováhu, cirkulaci krevního systému, kognitivní funkce a normální činnost mozku. Guarana působí na fyzickou a psychickou vitalitu, imunitní systém a energii, obsahuje přírodní kofein. Černý rybíz má vliv na vylučování vody z organismu, kontrolu tělesné hmotnosti, normální stav svalů a kloubů. Je to antioxidant a pomáhá při stresu a námaze. Leuzea působí na mentální zdraví, normální stav kardiovaskulární soustavy, osvěžení těla a imunitu. Arónie je antioxidant. 
Produkt Ginkgo biloba s Guaranou obsahuje vyváženou kombinaci bylin. Ginkgo biloba přispívá k normální činnosti srdce, krevních cév, mozku, nervové soustavy a svalů. Guarana obsahuje kofein a velké množství tříslovin.

139 Kč
GRIZLY Ginkgo biloba s Guaranou 60 tablet

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.