Superpotraviny

Green Apotheke Quinoa bílá 250 g

Green Apotheke Quinoa bílá 250 g

Green Apotheke Quinoa bílá 250 g

Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich
Složení: Quinoa bílá - merlík chillský
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Plastový obal;

Vlastnosti a výhody: Bezlepková lehce stravitelná pseudoobilovina bohatá na bílkoviny. Quinoa je bezlepková, lehce stravitelná plodina, snadno a rychle se upravuje.

Použití: Má příjemnou strukturu a neutrální chuť, má všestranné použití - nasladko i naslano, jako alternativa různých obilovin. Můžete ji podávat jako přílohu k masu a omáčkám, přidat do ovocných i zeleninových salátů, zapéct se zeleninou, masem i sýrem, přidat do těsta na lívanečky a sušenky, uvařit z ní kaši nebo nákyp.

Příprava: Před tepelnou přípravou je vhodné namočit zrnka quinoy na několik hodin do vody nebo je důkladně propláchnout vroucí vodou. Vaříme podobně jako rýži: 2 šálky vody na 1 šálek quinoy, vaříme cca 15 minut. Sbíráme vzniklou pěnu.
Merlík chilský Quinoa je bezlepková, lehce stravitelná plodina, snadno a rychle se upravuje. Má příjemnou strukturu a neutrální chuť, má všestranné použití – nasladko i naslano, jako alternativa různých obilovin.

59 Kč
Green Apotheke Quinoa bílá 250 g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.