Superpotraviny

Golden Nature Maca 100 tablet

Golden Nature Maca 100 tablet

Golden Nature Maca 100 tablet

Nejdůležitější částí Macy je její kořen. Kořen obsahuje téměř všechny složky a proto je také nejvíce využívanou částí ke zpracování. Kořen Macy obsahuje vysoké množství aminokyselin, zejména esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit samo,vitamínů B1, B2, B6 vitamín C a E stopových prvků a minerálů jako vápník, železo, zinek, draslík a dalších látek mezi které patří saponiny, třísloviny a steroly.

Maca peruánská či královna And a mnoho dalších přezdívek si získala během staletí tato malá, ale přesto velmi významná bylina. Maca patří mezi jednu z nejstarších bylin na světě, již starověcí Inkové před více jak 2000 lety ji využívali pro jeji blahodárný vliv na organismus, zejména v posilování psychické a fyzické odolnosti.

Složení: Maca (Extrakt 10:1) - 500 mg, Transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina) protispékavé látky: oxid křemičitý, stearát hořečnatý
Maca má blahodárný vliv na organismus, zejména v posilování psychické a fyzické odolnosti, dodání energie.

349 Kč
Golden Nature Maca 100 tablet

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.