Bonitas Balíček BIO Superfoods MINI 7x100g

Bonitas Balíček BIO Superfoods MINI 7x100g

Složení balíčku BIO Superfoods MINI 7x100g je pro celé tělo hotovým zázrakem. Můžeš se těšit na podporu imunity, nastartování trávení, detoxikaci těla, zlepšení sexuální touhy a mnoho jiných výhod. Superpotraviny je pro tělo vhodné přiměřeně kombinovat a užívat v doporučených dávkách.

Zelený ječmen se dobře kombinuje s chlorellou. Jde o dvě ideální superpotraviny k snídani - podpoří imunitu a detoxikaci. Spirulina, konopný protein a konopná semínka slouží k dodání bílkovin, proto je doporučujeme konzumovat po tréninku nebo náročné aktivitě, aby byl aktivován růst svalů. Maca prášek podporuje plodnost a sexuální touhu. Je proto vhodný pro muže i ženy kdykoliv během dne. Chia semínka dodávají tělu energii, proto se často přidávají do jogurtů či smoothies, když pociťujeme únavu.

TIP: Poznej další výhodné sady produktů od Nutivy.

Složení balíčku: Zelený ječmen prášek 100g, Chlorella prášek 100g, Spirulina prášek 100g, Maca prášek 100g, Konopný protein prášek 100g, Konopná semínka 100g, Chia semínka 100g Skladování: na suchém místě při relativní vlhkosti do 70% Balení: 7x100g super balíčků

"Dovol přírodě být tvým lékem."

Bonitas miluje zdravou výživu. Na slovenský trh přináší potraviny v BIO kvalitě. BIO produkty jsou šetrné k tělu i k životnímu prostředí. Potraviny vypěstované na ekofarmách se staly hitem doby. Nezatěžují organismus a mají přímo blahodárné účinky. Posilují buňky celého těla a pomohou žít kvalitnější život bez stresu.

Cílem e-shopu Nutiva je přinést kvalitu na slovenský trh. Chuť našich produktů je osobitá, lahodná a čistá. Znáš tajemství nejlepších šéfkuchařů? Pracují s ekologickými produkty, tak jako my. Ekologické potraviny se vyrábějí přirozenou cestou. Díky šetrnému procesu výroby si potraviny zachovávají nezapomenutelnou chuť.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah malých dětí. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

  • Výrobek jebez mléka, bez cukru, bez konzervantů, bio, vegan
  • Výrobcebonitas
  • Hmotnost700 g
  • Forma produktusypké prášky
  • Značkabonitas
  • Určenídospělí
621 Kč
Bonitas Balíček BIO Superfoods MINI 7x100g

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.